Cítiš sa byť ako chytený v pasci monotónneho manželstva bez lásky? Chýba Ti čaro vášne, vzrušenia a intimity? Victoria Milan Ti môže pomôcť!

Victoria Milan je nová Európska stránka určená na randenie pre ženatých a zadaných, ktorí si hľadajú utajené aférky. Či hľadáš nevinný a priateľský flirt cez web, príležitostnú známosť na jednu noc, alebo dlhodobú skutočnú aféru, Victoria Milan Ti poskytne bezpečné, anonymné a dôverné on-line prostredie. Vyhľadávaj a komunikuj anonymne s tisíckami ženatých, vydatých a zadaných členov z celej Európy a Škandinávie. Naši členovia sú takí ľudia ako Ty, hľadajúci možnosť prežiť ešte raz ten magický pocit.

Randenie pre ženatých a zadaných ľudí

Medzinárodné štúdie ukázali, že 30% všetkých členov registrovaných na tradičných stránkach určených na randenie pre slobodných nehovorí pravdu o tom, či sú, alebo nie sú ženatí, alebo či žijú vo vzťahu. Victoria Milan je stránka na randenie špeciálne určená pre ženy a mužov hľadajúcich mimomanželskú aférku. Z tohto dôvodu nemusíš skrývať pravdu, alebo klamať o svojom rodinnom stave. Väčšina našich členov v skutočnosti hľadá niekoho zadaného. Takže nám kľudne povedz aký je Tvoj skutočný rodinný stav v momente keď sa k nám pridáš, a začni svoje hľadanie!

100% anonymné a dôverné

Ako člen Victoria Milan si 100% anonymný. Nepožadujeme, ani neakceptujeme žiadne citlivé osobné informácie ako je meno, adresa, telefónne číslo a podobne. Je to jednoduché! Jednoducho si vytvor svoje vlastné imaginárne užívateľské meno a anonymný e-mailový účet u jedného z mnohých poskytovateľov e-mailových kont zadarmo, ako sú Hotmail.com, Yahoo.com, Gmail.com, atď., a začni! Môžeš začať svoje vyhľadávanie a zmeniť navždy svoj život! Zoznám sa so zaujímavými členmi, a zdieľaj viac osobných informácií takým tempom aké Ti vyhovuje a s tými, ktorí si získajú Tvoju dôveru.

Lokálna vs. globálna aférka

Veľa zadaných ľudí považuje za ľahšie a bezpečnejšie začať si aférku s osobou z väčšej diaľky buď počas služobnej cesty, alebo vo forme romantických víkendových stretnutí. Iný uprednostňuje niekoho z blízkeho okolia, pretože je takto jednoduchšie a pohodlnejšie pravidelne sa stretávať. Victoria Milan ponúka veľkú databázu ženatých, vydatých a zadaných členov z celej Európy a Škandinávie. Je to Tvoja aférka, Tvoj výber!

Bezpečnosť

Chceme, aby bolo stretávanie cez Victoria Milan bezpečné a zároveň zábavné. Máme profesionálnych administrátorov, ktorí na dennej báze monitorujú Victoria Milan, aby pre Teba zabezpečili bezpečné a dôverné prostredie. Všetci členovia môžu jednoduchým spôsobom nahlásiť podozrivé aktivity a profily cez ikonu "Nahlás tohto užívateľa", ktorá sa nachádza v profile každého člena. Všetci užívatelia ktorí porušujú naše Všeobecné podmienky budú bezodkladne a účinne zablokovaný, a zaradený na "Čiernu listinu" (IP, email, atď.).

Skutočné profily skutočných členov

Victoria Milan má tisícky skutočných profilov, ktoré si zaregistrovali skutoční ľudia nachádzajúci sa v Tvojom okolí. Nie sme stránka typu "Poď a registruj sa," alebo stránka plná falošných profilov, ako niektoré stránky, ktoré sú momentálne k dispozícii. Sme skutočná stránka určená na randenie so skutočnými ľudmi, a sme na to patrične hrdý. Nepovoľujeme falošné profily a podporujeme všetkých členov v tom, aby profily, ktoré za takéto považujú nahlasovali. My ich následne preskúmame a urobíme patričné kroky.

Sleduj Victoria Milan

Victoria Milan je tiež k dispozícii vo vybraných sociálnych médiách, ako sú rôzne blogy, Facebook a Twitter. Sleduj zaujímavé články, štúdie a osobné skúsenosti členov Victoria Milan na takomto blogu.

Kontaktuj nás:

Victoria Milan
support@victoriamilan.sk
 

Názov firmy: Digisec Media Limited
Registračné číslo spoločnosti: C56612
The Hub Workspace, Suite 003
Triq San Andrija
San Gwann SGN 1612
Malta