Ponúkame celú škálu bezpečných a overených spôsobov platieb. Prosím pozrite si nižšie bližšie informácie o naších momentálnych možnostiach (Nezabudnite, že nie v každej krajine sú prístupné všetky spomenuté spôsoby platby. Skontrolujte si stránku členstvo a potom si vyberte požadovaný členský balík, aby ste videli čo je pre vás dostupné).

Platby kartou

Akceptujeme viacero typov kariet: Visa, Mastercard, American Express a Discover. (V každej krajine prijímame IBA tieto typy kariet. Miestnych poskytovateľov kreditných alebo debetných kariet žiaľ naša stránka nepodporuje.) Názov VictoriaMilan sa nikdy neobjaví vo vašom výpise z účtu a radšej bude použitý iný anonymný názov.

Entropay (považované za platbu kartou)

Entropay je predplatená virtuálna Visa karta, ktorú môžte používať v prípade online platieb. Jednoducho choďte na https://www.entropay.com/ a svoju virtuálnu kartu obdržíte v priebehu niekoľkých minút. Po registrácii môžte uskutočniť prevod z vášho bankového účtu alebo z inej karty na vašu kartu EntroPay. (Väščina kariet je akceptovaná). Teraz môžte použiť svoju virtuálnu Visa kartu na nákupy online alebo cez telefón všade tam, kde uvidíte logo Visa.

Paysafecard

Paysafecard je forma voucheru. Jednoducho zadajte 16-miestny paysafecard PIN kód na stránke a uskutočnite úplne anonymnú platbu. Na stránke www.paysafecard.com zadajte PSČ/mesto a v priebehu okamihu zistíte, kde sa nachádza najbližšie predajné miesto paysafecard vo vašom okolí.

Neteller

Neteller je eletronická peňaženka, ktorú si môžete vytvoriť na adrese https://www.neteller.com. Ak na svoje konto NETELLER vložíte peniaze, môžete ho potom používať kedykoľvek a kdekoľvek.

Entercash

Entercash je forma internetového online bankovníctva. Prosím vyberte si svoju banku a prihláste sa do služby Netbank, aby ste mohli realizovať platbu. Stav na vašom účte bude po odoslaní platby okamžite aktualizovaný.

IDEAL

Ideal je spôsob platenia v reálnom čase, ktorý používa rovnaké prostredie ako vaše online bankovníctvo. Dvojfaktorové overenie poskytuje vysokú úroveň zabezpečenia, napríklad ide o prístupový token podľa čipu vo vašej debetnej alebo kreditnej karte. S predajcom sa nedelíme o žiadne citlivé údaje, napr. číslo kreditnej karty.

GooglePlay alebo iTunes

Tieto možnosti sú k dispozícii na mobilných zariadeniach a tabletoch. Ak platíte cez Google alebo Apple, budete môcť používať všetky platobné metódy, ktoré dodávateľ povoľuje pre nákupy v apikáciách. Upozorňujeme, že náš tím podpory nedokáže vypnúť automatické obnovenie spojené s platbami z Apple. Ak chcete mať istotu, že vaše členstvo sa neobnoví, pozrite si nasledujúce odkazy: Pre ITunes https://support.apple.com/en-us/HT202039 Pre GooglePlay: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=en