Na to, aby sme vám mohli čo najlepšie pomôcť, uveďte vo svojom emaili nasledujúce informácie:

1. Dostali ste počas pokusu o kúpu hlásenie o chybe? Ak áno, objavilo sa na webstránke našej služby alebo na webstránke banky a aká chyba bola uvedená?

2. Ktorá banka vystavila kartu, s ktorou ste sa pokúšali zrealizovať nákup?

3. Je vaša karta autorizovaná na medzinárodné / online nákupy?

4. Pri všetkých našich prémiových nákupoch sa sťahujú príslušné čiastky vo forme jednej platby. Mali ste na svojej karte dostatok prostriedkov na túto transakciu?

Ak ste si už predtým zaregistrovali profil a kúpili prémiové členstvo použitím kreditnej alebo debetnej karty, táto karta sa nedá znova použiť pri inom profile. Ani vtedy, ak ste prvý profil pred pokusom o platbu vymazali, pretože detaily karty síce nie sú uložené v našom systéme, ale musia sa po dobu 5 rokov ukladať v databáze poskytovateľa platobného systému.

Môžete vykonať jednu z nasledovných vecí:

1. Použite svoj starý profil. Vo svojom prvom profile môžete bez problémov používať tú istú kartu. Ak ste zabudli emailovú adresu a/alebo používateľské meno, môžete sa spojiť s naším tímom podpory, poskytnúť im zamaskované detaily o karte (ukázať iba prvých 6 čísel a posledné 4 čísla) a oni pre vás nájdu potrebné informácie.

2. Použite inú kartu.

3. Použite tú istú kartu, ale plaťte cez GooglePlay alebo iTunes.